Ana Sayfa Berger - Hakkımızda
Berger - Hakkımızda

Amacımız; sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak, alanında en kaliteli ürünleri, rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikasıyla müşterilerimize sunmaktır.
Bahçe Aletleri, Bahçe makinaları, Elektrikli El Aletleri, Endüstriyel Ürünler, Jeneratör ve Motorlar, Torna ve Makina Tezgâhları, , El Aletleri, Yıkama Makinaları, İş Güvenliği Reis Makina'nın müşterilerine sunduğu başlıca ürün gruplarıdır. Çeşidi 20.000'e varan zengin ürün yelpazesiyle, Reis Makina, bulunduğu sektörün lider kuruluşudur.

2012yılında Berger Bahçe Aletleri,  Reis Makina bünyesine dahil edilmiştir. Böylece, kurumsal kimliği ve güçlü yapısıyla firmamız geleceğe daha güvenle bakmaktadır.

BERGER 1918 yılında temeli atılan 1930 yılında Almanya’nın Wuppertal şehrinde üretim faaliyetlerine geçiş yapan köklü bir geçmişe sahip bahçe el aletleri üretici firmasıdır. Dünyanın dört bir yanına ürünleri ithal eden ve müşteri memnuniyeti açısından bir aile güveni oluşturmuş, arge çalışmalarına ve fikirlere önem veren kuruluştur. BERGER, çiçekçiler, ormancılar ve peyzaj işi yapanlar için bahçe kesim ve meyve yetiştirme araçları üreten, öncü, Almanya’nın en önemli üreticilerinden biridir. Reis Makina olarak, çeşitli kesim uygulamaları için BERGER markasıyla, daha fazla konfor ve güvenlik vadeden, yenilikçi ve sürekli geliştirilen aletler sunuyoruz. Kalite ve sürdürülebilirliği, bizi geleceğe taşıyan değerler olduğuna inanıyoruz. Almanya’da üretilen yüksek kalite çelik, BERGER ürünlerinin üstün kesim performansının ve dayanıklılığının teminatıdır.  Birçok ülkede sağlamlığı ile öne çıkan BERGER ürünleri, Türkiye’de, Reis Makina güvencesindedir.